8.2 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyJak vybrat vhodné osvětlení pro party stan

Jak vybrat vhodné osvětlení pro party stan

Mohlo by se zdát, že realizovat osvětlení v párty stanu je cenově nedostupné a pro jednorázovou párty se nevyplatí. Opak je pravdou!

  • Osvětlení párty stanu vůbec nemusí být drahé
  • Použité osvětlení můžete využít i jinak – například pro vánoční období jako vánoční osvětlení
  • Vynikající efekt
  • Vytvoří kouzlo party nebo oslavy

K nejlevnějším a zároveň nejefektnějším osvětlením patří využití světelných led řetězů. Ty mají i další výhody jako nízkou spotřebu a dlouhou výdrž. Led řetězy se snadno instalují po obvodu stěn párty stanu. V případě párty stanu větších rozměrů, můžete led řetězy upevnit i na podpůrné sloupky. Led řetězy jsou naprosto bezpečné. Jsou napájeny přes transformátor. Fungují na bezpečných 12 V. Nemusíte mít tedy obavy, když si děti budou s řetězy trochu zlobit :-). Většina kvalitních led řetězů je vyrobena pro použití ve venkovním prostředí pro party stany a proto jim déšť nevadí.

Dobrou efektivní a levnou možností osvětlení party stanu jsou papírová svítidla (ke koupi například v Ikea), které si snadno nabarvíte třeba barvou na látku. Uvnitř svítidla je umístěna klasická žárovka na 220 V. Takové osvětlení je třeba umístit v párty stanu vysoko (z dosahu dětí). Můžete využít vlasec a podobně. Papírové osvětlení vytváří intimní a romantickou atmosféru.

Osvětlení je možné použít okamžitě. Je ideální jak na vnitřní tak i na venkovní použití. Můžete ho pak použít například k výzdobě zahrady, balkonu, domu nebo domácího zahradního párty stanu.

zeny
Předchozí článekKos 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek